piątek, 22 września 2017

Jakie dodatki na ślub tak naprawdę są potrzebne?

Kiedy przychodzą chwile planowania ślubu oraz wesela chcemy wszystko mieć dopięte na ostatni guzik. 

Wtedy zdajemy sobie sprawę z tego, że są nam potrzebne nawet najdrobniejsze dodatki ślubne, które sprawią, że nasz ślub będzie o wiele bardziej niezapomniany.
 

Będziemy potrzebować dodatków na wieczór panieński jak i kawalerski, na ślub czy też samo wesele.

Niezbędnymi dodatkami dzięki, którym wesele będzie niezapomnianym przeżyciem są zaproszenia, ozdoby na stół, figurki na tort, winietki, pudełka na ciasta, ozdoby na samochód, czy też drobne prezenciki dla gości.

Ważnym elementem są również dodatki, które ubiera Panna Młoda. 

Warto jest dobrać odpowiednią biżuterię, która podkreśli atuty urody, wybrać piękny bukiet kwiatów oraz odpowiedni welon. 


wiązanka ślubna


 Wiele Pań znacznie wcześniej wykonuje makijaże jak i fryzury próbne tak by być olśniewającą na swoim ślubie, bo nie powinno zapominać się o tej jakże ważnej kwestii.


Często ślub w Polsce wiąże się z wieloma rodzinnymi czy też kulturowymi tradycjami i zwyczajami.

Panna młoda w takim przypadku nie powinna zapomnieć aby w dniu ślubu mieć na sobie coś nowego (symbol dostatku), starego (symbol wsparcia), białego (symbol czystości i niewinności), niebieskiego (symbol wierności) oraz coś pożyczonego (symbol życzliwości i przychylności).


ślub

 
  Jest  wiele przesądów ślubnych, ale co najważniejsze drogie Panie pamiętajcie by Wasz przyszły małżonek nie zobaczył Was przed ślubem w ubranej sukni.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za Twój komentarz.