środa, 4 marca 2015

Jak znaleźć wspaniałe miejsce na wesele?Pierwszym krokiem po podjęciu decyzji o ślubie jest znalezienie sali weselnej, na której będzie odbywała się ślubna zabawa, którą para młoda chce zapamiętać do końca życia. 

Aby ślub i wesele były niezapomniane również dla gości i spełniały nasze wszystkie oczekiwania przedstawię kilka dobrych wskazówek, które pomogą nam tego dokonać.
 
ślubne zaproszenia
Pierwszą ważną rzeczą jest lokalizacja miejsca na wesele. Najlepiej aby było ono położone nie dalej niż kilkadziesiąt kilometrów od miejsca naszego zamieszkania tak, by podróż jak i powrót dla gości nie był długi i meczący. Powinniśmy wybrać lokal, który dysponuje odpowiednią powierzchnią dla interesującej nas liczby osób. Warto również aby dostępny był taras czy też ogród, który umili gościom czas podczas przerwy w zabawie.


Jeżeli chcemy by miejsce miało klimat, który nam odpowiada warto zatrudnić dekoratora i florystę ślubnego, który nada każdemu miejscu wymarzony klimat, który będzie także współgrał z charakterem wesela. Jednakże pamiętajmy, by mimo zatrudnienia odpowiednich osób wybrać taki lokal, który będzie spełniał nasze oczekiwania, bo nie z każdego miejsca "idzie" wszystko wyczarować.


Powinniśmy sprawdzić także jedzenie i obsługę lokalu tak, by goście byli zadowoleni i najedzeni. Aby to sprawdzić najprościej udać się do wybranego przez nas miejsca na obiad, tak by móc zobaczyć jak posiłki są podawane i oczywiście czy są smaczne.


Ostatnim równie ważnym elementem jest sprawdzenie tego na ile właściciel i obsługa lokalu są w stanie przystosować się do naszego wesela oraz czy lokal posiada odpowiednie akcesoria na wesele tak abyśmy my  byli najbardziej zadowoleni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twój komentarz.